Kaip Atkurti Messenger žinutes

Mūsų skaitmeninėje epochoje, daugybė naudingos informacijos, asmeniniais prisiminimų ir verslo komunikacijos slypi mūsų kasdieniuose pokalbiuose „Messenger” – itin populiarus pranešimų siuntimo kanalas, apkabinęs milijonus žmonių globojantį vartotojų tinklą. Tad ne nuostabu, kad perskraidžiusi žinutė gali turėti svarbių paslaptį sau, kurios netikėtai praradus mums gali iškilti didelis rūpestis. Nesvarbu, ar tai nutiko atsitiktinai, ar dėl techninių kliūčių, staiga ištrintų žinučių sugrąžinimo užduotis kartais tampa mūsų prioritetu. Bet ar viskas prarasta? Laimei, šiame straipsnyje mes nušlifuosime kelias pragmatiškas strategijas, kaip žingsnis po žingsnio galite atkurti savo vertingą informaciją „Messenger” platformoje. Svarbiausias mūsų uždavinys – paversti sudėtingą atrodyti žinučių atkūrimo procesą į paprastą, sekamą instruktažą, kuris netikėtai netekusiems savo žinučių padovanotų viltį ir aiškius veiksmus, kaip susigrąžinti tai, kas jiems brangu.

Messenger žinučių svarbumas ir kaip prarandamos žinutės

Šiuolaikiniame skaitmeniniame amžiuje, kasdienio bendravimo dalis tampa vis daugiau prisirišama prie internetinių platformų, tokių kaip „Messenger”. „Messenger”, kuris yra „Facebook” bendravimo programa, leidžia vartotojams siųsti tekstines žinutes, vaizdo ir garso failus, taip pat ir rengti vaizdo skambučius. Tokie modernūs bendravimo būdai tampa esminiais asmeninei ir profesinei komunikacijai, todėl prarasti žinutes iš „Messenger” gali sukelti daugybę nepatogumų.

Kodėl „Messenger” žinutės yra svarbios?

„Messenger” žinutes dažnai naudojame ne vien kasdieniam plepėjimui, bet ir svarbios informacijos keitimuisi. Tai gali apimti viską, nuo verslo susitarimų, mokyklinių projektų aptarimų, iki asmeninių žinučių su artimaisiais. Žinutėse gali būti įslaptinti kodai, slapti reikalai ar nuoširdūs jausmai, kurie yra vertingi ir asmeniškai reikšmingi. Pavyzdžiui:

 • Išsaugotos kelionės detalės ir bilietai.
 • Svarbios darbo pasiūlymo detalės.
 • Nepamainomi asmeniniai pokalbiai su mylimais žmonėmis.

Prarasti tokias žinutes gali reikšti praradimą ne tik svarbios informacijos, bet ir ypač mielų prisiminimų bei emocijų.

Tipinės situacijos, kai žinutės gali būti prarandamos

Yra keletas bendrų priežasčių, kodėl galime prarasti „Messenger” žinutes. Pažiūrėkime, kokie yra dažniausi atvejai:

 • Atsitiktinis ištrynimas: Vartotojas gali nenorėdamas paspausti „ištrinti” mygtuką ir taip prarasti svarbią informaciją.
 • Programinės įrangos klaidos: Kartais programos gedimai ar atnaujinimai gali lemti duomenų praradimą.
 • Praradimas dėl telefono gedimo: Jei telefonas sugenda ir neįmanoma atkurti duomenų, žinutės gali būti prarastos.
 • Tyčinis ištrynimas: Kai kuriais atvejais, galime sąmoningai ištrinti žinutes, manant, kad jos nebus reikalingos ateityje.

Kiekviena iš šių situacijų gali sukelti nemažai rūpesčių, ypač jei su žinutėmis buvo susiję svarbūs planai ar jautrūs jausmai.

Išsamus šių situacijų supratimas gali padėti vartotojams labiau vertinti savo duomenų saugojimą ir, tikėtina, skatins juos imtis prevencinių veiksmų, tokių kaip atsarginių kopijų kūrimas. Nors straipsnį baigiame be išvadų skyriaus, svarbu paminėti, kad „Messenger” žinučių praradimas yra dažna problema, kuriai sprendimas yra įmanomas, pavyzdžiui, naudojant atkūrimo įrankius ar susisiekiant su klientų aptarnavimo tarnybomis. Tai skatina vartotojus būti atsargesnius ir informuotus apie savo duomenų tvarkymą.

Saugumas virtualioje erdvėje: Kaip išsaugoti „Messenger“ žinučių kopijas

Žinutės „Messenger“ programėlėje dažnai yra svarbios informacijos talpykla – nuo mielų prisiminimų su artimaisiais iki verslo susirašinėjimų. Vis dėlto, kliztantiems piršteliai ar techninės klaidos kartais gali privesti prie žinučių praradimo. Tad, kaip užtikrinti, kad Jūsų žinutės išliktų saugios ir prieinamos net ir ištikus nenumatytoms aplinkybėms? Toliau pateikiami patarimai, kaip apsisaugoti nuo galimų nuostolių ir kokie atkūrimo būdai egzistuoja, jei informacija jau prarasta.

Atsarginės žinučių kopijos – prevencija pirma negu gydymas

Viens geriausių būdų išsaugoti savo „Messenger“ žinutes yra reguliariai kurti jų atsargines kopijas. Tai gali būti atliekama naudojant įvairias programėles ar funkcijas, kurios leidžia eksportuoti pokalbių istoriją. Pvz., galite naudoti paties „Facebook“ siūlomas eksportavimo parinktis arba pasikliauti trečiųjų šalių programėlėmis, kurios siūlo panašias paslaugas. Svarbiausia yra nepamiršti periodiškai atnaujinti šias kopijas, kad jose būtų naujausios žinutės.

Žinučių atkūrimas iš „Messenger“ serverių

Net jei atsitiktinai ištrinote svarbų pokalbį ir nepasirūpinote atsarginėmis kopijomis, vis dar yra vilties. „Messenger“ kartais išsaugo ištrintas žinutes savo serveryje tam tikrą laiką. Tai reiškia, kad atkūrimas gali būti įmanomas. Tokiam atvejui būtina kreiptis į „Messenger“ klientų aptarnavimo tarnybą ir teirautis, ar įmanoma atkurti prarastas žinutes. Atkūrimo sėkmė gali priklausyti nuo daugelio faktorių, tokių kaip laikotarpis po žinučių ištrynimo ar specifinės serverių politikos.

Pagalba iš trečiųjų šalių atkūrimo įrankių

Be to, esama įrankių, kuriuos sukūrė trečiosios šalys ir kurie gali padėti atkurti ištrintus „Messenger“ žinučių pokalbius. Tačiau, svarbu būti atsargiems renkantis tokius sprendimus, kadangi ne visi jie yra patikimi ar saugūs. Prieš naudodamiesi bet kokiomis atkūrimo programomis, patartina atidžiai perskaityti atsiliepimus ir įsitikinti, kad programėlė yra iš patikimo šaltinio. Beje, reikėtų vengti programų, kurios reikalauja įslaptintos informacijos, tokios kaip slaptažodžiai, nes tai gali kelti saugumo grėsmę.

Svarbu pabrėžti, jog atsarginių kopijų kūrimas ir atkūrimo būdų paieška yra sudėtinga be aiškios kainodaros. Daugelis atsarginių kopijų kūrimo įrankių yra nemokami arba siūlo įvairius mokėjimo planus, priklausomai nuo funkcionalumo. Trečiųjų šalių atkūrimo įrankių kainos taip pat gali svyruoti, ir be to, gali būti pridėtinės rizikos sau. Atminkite, kad geriausia apsauga yra prevencija, todėl nepamirškite reguliariai kurti atsarginių duomenų kopijas.

Kaip atstatyti žinutes iš Facebook archyvo

Ar kada nors susidūrėte su situacija, kai ištrynėte svarbų pokalbį „Facebook” tinkle ir po to pagalvojote, kad galėjote padaryti klaidą? Prieš keletą metų, tuo atveju, jeigu žinutė būtų buvusi ištrinta, atkurti jos praktiškai nebūtų įmanoma. Tačiau šiandien, pateikus tinkamą užklausą „Facebook”, kartais galima gaūti prieigą prie savo archyvų, kuriuose gali būti ir ištrintos žinutes. Toliau aprašysiu kaip žengti žingsnį po žingsnio, kad patikrintumėte, ar ištrintos žinutės galėjo būti archyvuotos „Messenger“ programoje ir kaip prieiti prie šios informacijos.

Pereiti prie archyvuotų žinučių

 • Eikite į „Messenger” programą. Įsitikinkite, kad esate prisijungęs prie savo „Facebook” paskyros.
 • Įvykus atnaujinimams arba keičiant programos interfeisą, žinučių archyvo paieškos vieta gali šiek tiek skirtis. Dažniausiai, tai bus dešinėje pusėje, pasirenkant „Dar daugiau” (angl. „More”) skiltį ir tada pasirinkite „Archivyruoti pokalbiai” (angl. „Archived Chats”).
 • Naršykite archyvuotų pokalbių sąraše, kad rastumėte ieškomą žinutę. Jeigu pokalbių yra daug, galite naudoti paieškos juostą viršuje.
 • Radus norimą žinutę, galite tiesiog paspausti ant pokalbio, kad peržiūrėtumėte pilną pokalbių istoriją.
 • Jei norite žinutę ar pokalbį grąžinti į pagrindinį „Messenger” pokalbių sąrašą, turėsite atidaryti pokalbį ir pasirinkti veiksmą, kuris leistų ją „atkurti” arba „išarchyvuoti”.

Reikia pažymėti, kad „Facebook” ne visada gali garantuoti jūsų ištrintų ar archyvuotų žinučių atstatymą. Vis dėlto, sekant minėtus žingsnius, yra tikimybė, kad rasite tai, ko ieškote. Jei susidursite su problemomis atkuriant iš archyvo savo žinutes, „Facebook” palaikymo puslapyje yra siūloma daugiau informacijos ir galimybė kreiptis pagalbos.

Verta paminėti, kad „Facebook” ir „Messenger” teikiamos paslaugos yra nemokamos, todėl jūsų nereikalaus mokėti jokių papildomų mokesčių už archyvuotų žinučių peržiūrą ar atstatymą. Visgi, jeigu pasirenkate naudotis trečiųjų šalių programomis ar paslaugomis, kurios teigia galintys atkurti ištrintas ar archyvuotas žinutes, būkite ypač atsargūs ir atkreipkite dėmesį į galimus mokesčius ir saugumo aspektus.

Atminkite, kad privatumo ir duomenų apsaugos politikos nuolat keičiasi, todėl prieš bandant atkurti žinutes, būtų protinga susipažinti su „Facebook” privatumo politika ir įsitikinti, kad jūsų veiksmai yra leistini ir saugūs.

Kaip atkurti žinutes naudojant atsarginės kopijos

Kai kuriose situacijose gali nutikti, kad prarandame svarbias žinutes savo elektroniniuose įrenginiuose. Laimei, yra būdų, kaip šias žinutes galima atkurti, jei turime padarytą atsarginę kopiją. Vienas iš dažnai naudojamų ir daugelio mėgstamas socialinis tinklas „Facebook” suteikia galimybę atsisiųsti ir atkurti savo duomenis. Taigi, kaip tai padaryti?

Pirmiausia, reikia prisijungti prie savo „Facebook” paskyros ir pasiekti nustatymų skiltį. Tam tikslui galima naudoti tiek kompiuterį, tiek mobilųjį įrenginį. Nustatymų srityje, kurioje galima matyti visą paskyros informaciją, yra galimybė atsisiųsti turimą informaciją, įskaitant žinučių archyvą.

Kaip patekti į „Facebook” nustatymus ir atsisiųsti duomenis

Norėdami patekti į „Facebook” nustatymus:

 • Eikite į pagrindinę „Facebook” puslapio juostą ir suraskite „triukšmo” ikoną;
 • Paspauskite ją ir atsidarys išskleidžiamasis meniu;
 • Ieškokite skilties „Nustatymai ir privatumas”, tada pasirinkite „Nustatymai”;
 • Naršyklės kairėje pusėje turėtumėte matyti daug įvairių nustatymų;
 • Spustelėkite „Jūsų „Facebook” informacija” ir tada pasirinkite „Atsisiųsti jūsų informaciją”.

Atsidariusiame lange turėsite galimybę pasirinkti, kokius duomenis norite atsisiųsti, įskaitant žinutes. Galite pasirinkti visus duomenis arba konkrečias kategorijas. Be to, galite nustatyti duomenų diapazoną, failo formatą ir duomenų kokybę.

Žinučių atkūrimas

Sužinoję, kaip atsisiųsti norimas žinutes, kitas žingsnis yra jų atkūrimas. Atkurti žinutes galima įvairiais būdais, priklausomai nuo jūsų poreikių ir turimos atsarginės kopijos:

 • Pasinaudokite „Facebook” sukurta archyvų atsisiuntimo funkcija;
 • Atsisiųskite failą ir išarchyvuokite jį savo įrenginyje;
 • Peržiūrėkite atkurtus duomenis su įprastomis ar specializuotomis programomis, kurios gali atidaryti atsisiųstus failus.

Svarbu nepamiršti, kad šis procesas neleidžia automatiškai grąžinti žinučių į „Facebook” aplikaciją; šis metodas leidžia peržiūrėti prarastas žinutes failuose, kurie įrašyti jūsų įrenginyje. Vis dėlto, ši informacija gali būti labai vertinga, jei norite išsaugoti svarbius pokalbius arba ieškoti senų žinučių.

Atkuriant žinutes svarbu žinoti, kad ne visada galima atgauti viską – viskas priklauso nuo to, kaip sena yra atsarginė kopija ir ar ji buvo atnaujinta prieš prarandant duomenis. Dėl šios priežasties patartina reguliariai kurti atsargines duomenų kopijas, kad galimų praradimų momentais galėtumėte lengvai atkurti svarbią informaciją.

Atminkite, kad „Facebook” duomenų atsisiuntimas yra nemokamas, o tai reiškia, kad nereikės išleisti pinigų tam, kad galėtumėte susigrąžinti savo žinutes. Šis procesas gali prireikti šiek tiek laiko, priklausomai nuo turimo duomenų kiekio, bet yra pakankamai paprastas ir patogus.

Saugokite savo duomenis ir būkite atsakingi jų atsarginių kopijų kūrime bei saugojime. Tai padės išvengti galimos informacijos netekties ir užtikrins, kad visada turėsite prieigą prie svarbios informacijos, net ir nelaimingų atsitikimų atveju.

Trečiųjų šalių programėlių naudojimas žinučių atstatymui

Socialinių tinklų platformos, tokios kaip „Facebook“, dažnai išlieka mūsų kasdienių pokalbių liudininkėmis. Neretai ištrindami žinutes netikėtai prarandame svarbią informaciją ar prisiminimus, kuriuos norėtume atkurti. Nors „Facebook“ siūlo įvairias priemones žinutėms saugoti, kartais gali praversti ir trečiųjų šalių programėlės. Šiame straipsnyje aptarsime, kaip saugiai naudotis tokiomis programėlėmis ir į ką reikėtų atkreipti dėmesį, norint išvengti saugumo bei privatumo problemų.

Saugumo ir privatumo iššūkiai

Prieš naudojantis trečiųjų šalių programėlėmis žinučių atstatymui, labai svarbu atkreipti dėmesį į galimas privatumo ir saugumo grėsmes. Neoficialiosios programos dažnai prašo suteikti prieigą prie asmeninės paskyros, kas kelia riziką, nes šios programos nėra tiesiogiai valdomos ar patikrintos socialinio tinklo kūrėjų. Tai reiškia, kad asmeninė informacija gali būti perduodama trečiosioms šalims ir naudojama netinkamai.

Kaip pasirinkti patikimą atkūrimo programą?

Renkantis trečiųjų šalių programėlę svarbu sekti keletą pagrindinių taisyklių:

 • Patikrinkite programėlės apžvalgas ir vertinimus – skaitykite kitų naudotojų atsiliepimus ir įvertinimus prieš atsisiųsdami programėlę.
 • Ieškokite informacijos apie programos kūrėjus – pasidomėkite, kas sukūrė programėlę ir ar jie yra patikimi bei gerai žinomi.
 • Peržiūrėkite prieigos teises, kurių reikia programai – būkite budrūs, jei programėlė reikalauja per daug prieigos teisių, ypač jei jos nėra būtinos pagrindinėms programos funkcijoms.
 • Apsvarstykite saugumo politiką ir naudotojo sutartį – įsitikinkite, kad sutinkate su tomis sąlygomis, ypač privatumo aspektu.

Nors konkrečios programėlės kainos nėra nurodomos dėl jų kintamumo, svarbu žinoti, kad dažniausiai patikimos ir saugios programos nėra nemokamos. Tačiau kaina gali labai skirtis priklausomai nuo programėlės funkcijų ir patikimumo. Geriausia yra lyginti keletą skirtingų programėlių, jų kainas ir atsiliepimus, prieš priimant sprendimą mokėti už paslaugą.

Atminkite, kad visais atvejais geriausias pasirinkimas yra reguliariai atsarginę žinučių kopiją daryti paties socialinio tinklo priemonėmis. Taip išvengsite reikalo kreiptis į trečiąsias šalis ir išlaikysite didžiausią privatumo bei saugumo lygį.

Kaip elgtis, kai visi paskyros atkūrimo būdai nepasiteisina?

Kartais naudotojai susiduria su situacija, kai visi bandyti paskyros atkūrimo būdai soc. tinkluose, tokiose platformose kaip „Facebook”, nepasiteisina. Tokiu atveju, reikia žinoti, kokie žingsniai turi būti atlikti toliau, kad būtų išspręsta problema. Šiame straipsnyje pateikiame naudingus patarimus ir rekomendacijas, kaip elgtis, kai standartiniai atkūrimo sprendimai neveikia.

Susisiekimas su „Facebook” klientų aptarnavimo skyriumi

Kai paprasti atkūrimo metodai nesuteikia reikiamų rezultatų, pirmasis žingsnis yra kreiptis į „Facebook” pagalbos centrą. Jie turi klientų aptarnavimo skyrių, kuris specialiai skirtas spręsti naudotojų problemas. Pateikiant užklausą, labai svarbu detaliai aprašyti atliktus veiksmus ir kylančias problemas, kad galėtų būti suteikta kuo konkrečesnė pagalba.

 • Kontaktų paieška: „Facebook” turi pagalbos centrą, kur galima rasti dažniausiai užduodamus klausimus ir atsakymus į juos, tačiau tiesioginių kontakto duomenų gali būti sunku rasti. Dažnai reikia šiek tiek padirbėti norint rasti būdą, kaip pateikti asmeninę užklausą.
 • Užklausos formos: Klientų aptarnavimui galima susisiekti per elektroninės užklausos formas, kurias rasite pagalbos centro svetainėje. Pateikę formą, kantrybės – gali praeiti keletas dienų, kol gausite atsakymą.
 • Socialiniai tinklai: Kartais galima bandyti inicijuoti kontaktą per kitus socialinius tinklus, pavyzdžiui, „Twitter” skiltyje @Facebook, kad sulauktumėte dėmesio savo problemai.

Kaip išvengti duomenų praradimo ateityje

Nors negalime visiškai užkirsti kelio techninėms problemoms ar klaidoms, yra veiksmų, kuriuos galima atlikti siekiant sumažinti duomenų praradimo riziką ateityje.

 • Duomenų kopijų darymas: Reguliariai atsisiųskite savo informacijos kopiją iš „Facebook” nustatymų. Tai galite padaryti eikdami į nustatymus ir rinkdamiesi atsisiuntimo savo informacijos parinktį.
 • Mokslas apie saugumą: Skaitykite apie įvairias saugumo priemones. Pavyzdžiui, „Facebook” siūlo dviejų etapų autentifikaciją, kuri gali padėti apsaugoti jūsų paskyrą nuo neteisėto prieigos.
 • Slaptažodžių tvarkymas: Naudokite stiprius slaptažodžius ir juos reguliariai keiskite. Venkite naudoti tą patį slaptažodį skirtingose platformose.

Vienas iš svarbiausių aspektų, susijusių su paskyros atkūrimu ir duomenų saugojimu, yra prevencija ir atsargumas. Tinkamas pasiruošimas gali padėti išvengti daugelio sunkumų, su kuriais susiduriama netekus prieigos prie savo soc. tinklų paskyrų.

Duomenų atkūrimo galimybės ir prevencija

Kiekvienam, kuris naudoja skaitmenines technologijas savo darbe ar kasdieniame gyvenime, gali atsitikti nemalonūs atvejai, susiję su svarbių duomenų praradimu. Tai gali atsitikti dėl skirtingų priežasčių: techninės įrangos gedimo, netinkamo naudojimo ar kenkėjiškų programų veikimo. Klausimas, kas tada? Ar galima atkurti prarastus duomenis ir kaip tai padaryti saugiai bei efektyviai?

Duomenų atkūrimo variantai

Prarasti duomenis gali būti tikras iššūkis, tačiau išradus įvairias duomenų atkūrimo programas ir paslaugas, vilties netekti nevertėtų. Priklausomai nuo praradimo priežasties, įmanomas duomenų atkūrimas iš sunkiojo disko, USB atmintinės, išorinio disko ar net iš debesų paslaugų. Daugelis atveju duomenis pavyksta atkurti, naudojant specializuotas programas, kurias galima rasti internete. Taip pat egzistuoja ir įmonės, siūlančios profesionalias duomenų atkūrimo paslaugas, kurios šiuolaikinėje rinkoje siūlo vis aukštesnį atkūrimo efektyvumo lygį.

Prevencija ir atsarginės duomenų kopijos

Nors duomenų atkūrimas yra svarbi galimybė, atsitikus nelaimei, prevencijos priemonės yra pirmasis žingsnis, siekiant išvengti galvos skausmo ateityje. Savo duomenis reikėtų reguliariai saugoti įvairiose vietose: tai gali būti išoriniai kietieji diskai, SSD, debesijos paslaugos ar net paprastos USB atmintinės. Taip pat rekomenduojama naudoti duomenų šifravimą ir turėti stiprius slaptažodžius, siekiant apsaugoti privatumą ir informacijos nepažeidžiamumą.

Kainos ir paslaugų įvairovė

Kalbant apie duomenų atkūrimo paslaugas, kainos gali labai skirtis. Jos priklauso nuo daugelio veiksnių, tokių kaip disko dydis, prarastų duomenų kiekis, paslaugų teikėjo reputacija ir naudojamų įrankių sudėtingumas. Kainų intervalai prasideda nuo keleto dešimčių eurų už paprastesnius atkūrimo atvejus ir gali siekti tūkstančius eurų, kai kalbame apie sudėtingus atkūrimus po fizinių pažeidimų ar technologinių katastrofų. Svarbu yra atlikti išsamų tyrimą ir pasirinkti patikimą paslaugų teikėją, kad būtų užtikrintas geriausias galimas rezultatas.

Kaip Atstatyti „Messenger” Žinutes: Žingsnis po Žingsnio Vadovas

Ar kada nors ištrynėte žinutę „Messenger” aplikacijoje ir po to sugalvojote, kad norėtumėte ją susigrąžinti? Nesijaudinkite, yra kelios metodikos, kaip tai padaryti. Šiame straipsnyje mes aptarsime įvairius būdus, kurie padės atstatyti prarastas ar ištrintas „Messenger” žinutes, taip pat atsakysime į kai kuriuos dažnai užduodamus klausimus.

Kaip atkurti žinutes tiesiogiai per „Messenger” aplikaciją

Visų pirma, reikia patikrinti, ar žinutės nėra tiesiog archyvuotos. „Messenger” siūlo archyvavimo funkciją, kad galėtumėte paslėpti pokalbius be jų visam laikui ištrynimo. Norėdami peržiūrėti archyvuotas žinutes, eikite į „Messenger” pradžios ekraną, ieškokite paieškos juostoje pokalbio, kurį norite rasti, ir jei jis buvo archyvuotas, jis pasirodys paieškos rezultatuose.

Žinučių atstatymas naudojant Facebook.com

Jeigu archyvavimas jums nepadėjo, galite pabandyti atkurti žinutes per Facebook tinklalapį. Prisijunkite prie savo Facebook paskyros, eikite į nustatymus ir privatumo sritį, pasirinkite „Informacijos parsisiuntimas” ir ten galite užsisakyti, kad Facebook atsiųstų jums visą turimą informaciją, įskaitant žinutes. Šis procesas gali užtrukti šiek tiek laiko, priklausomai nuo duomenų kiekio.

Pasinaudojimas trečiųjų šalių programomis

Yra keletas trečiųjų šalių programų, kurios teigia galintys atkurti ištrintas žinutes, tačiau būkite atsargūs, nes tai gali kelti saugumo ir privatumo pavojų. Be to, visada reikia patikrinti, ar programa yra suderinama su jūsų įrenginiu ir ar ji yra patikima. Prieš naudojant tokias programas, rekomenduojama atlikti išsamią paiešką ir perskaityti atsiliepimus.

 • DUK (dažnai užduodami klausimai):

  Paskutinėje straipsnio dalyje pateikiami atsakymai į dažniausiai pasitaikančius klausimus, susijusius su „Messenger” žinučių atstatymu. Tai padeda lankytojams greitai rasti atsakymus į papildomas, konkrečias situacijas.

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Ar galima atkurti ištrintas žinutes iš „Messenger” po ilgo laiko?

Atkūrimo galimybė priklauso nuo to, kiek laiko praėjo nuo žinutės ištrynimo. Jei žinutės ištrintos visam laikui, jos negali būti atkurtos. Tačiau jei jos buvo archyvuotos arba įrašytos jūsų atsarginėje kopijoje, atkūrimas yra įmanomas.

Ar „Messenger” žinučių atstatymas kainuoja?

Pats „Messenger” žinučių atstatymas yra nemokamas, jei naudojatės Facebook suteiktomis priemonėmis. Tačiau kai kurios trečiųjų šalių programos gali reikalauti mokėjimo už atstatymo paslaugas.

Kaip užkirsti kelią žinučių netekimui ateityje?

Norint išvengti žinučių netekimo, svarbu reguliariai daryti atsarginę informacijos kopiją. Taip pat patartina naudoti dvi faktorių autentifikaciją ir stiprius slaptažodžius, kad jūsų paskyra būtų saugiau apsaugota.